VeFe Vesmírná Federace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolonie

5 posters

Go down

Kolonie Empty Kolonie

Post  EriXon Sun Sep 13, 2009 2:22 pm

Zdravim, chcem sa spytat aky mate system v zakladani kolonii, ako daleko od seba ich davate? Idem zalozit tretiu planetku a neviem sa rozhodnut kde ju hodit Twisted Evil

EriXon

Posts : 8
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  Lord Winters Sun Sep 13, 2009 2:44 pm

Ahoj,

mám zatím dvě planety sousedí spolu na pozici 6 a 7. Rozhodl jsem se tak kvůli obraně, aby byl větší počet raketových sil pro odvetný útok. Vzájemná blízkost se hodí taky kvůli krátké době letu při zásobování mateřské planety surovinami z kolonie a naopak.

Třetí planetu budu situovat také do 2. galaxie, ale sluneční soustavu zvolím mnohem dál s odstupem přibližně 200 až 300 slunečních systémů, kvůli kvalitnějšímu fleet save (prodlouží se doba letu). Taky uvažuju, že ji umístím za pozici někde za 12 a budu se specializovat na těžbu deuteria.

Lord Winters

Posts : 12
Join date : 2009-09-05

Back to top Go down

Kolonie Empty Kolonie

Post  cosmosman Wed Sep 16, 2009 5:11 pm

V současný době buldim 5 planet - pozice v systému - 6; 7; 8; 11;12 ... někde se houpe víc deu, někde energie ze sol. satelitů. Vesměs mi přídou dosti podobné, i co se velikosti týče.


Last edited by cosmosman on Wed Oct 14, 2009 12:16 am; edited 1 time in total
cosmosman
cosmosman

Posts : 11
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  Jupp Wed Sep 16, 2009 7:12 pm

Tyhle pozice sou ted pro začátek dobré, ale vim, že ne všichni si je stihnou ve svém systému zabrat, Jako já, stih sem akorát planetu na 8. pozici. Ale později určitě využiju plantu blíž slunci taková druhá pozice pro výzkum gravitonové technologie pomocí satelitů a pak bych zabral naopak vzdálenější (13, 14, 15) kvůli těžbě deuteria. Celkový počet planet zvažuji....
Jupp
Jupp
Admin

Posts : 33
Join date : 2009-08-27

https://vefe.forumotion.com

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  Pejpr Thu Sep 17, 2009 11:51 am

Hoj, asi jsem slepej, ale nikde nemůžu najít za jakou dobu zmizí inaktivní hráč (šedej), rád bych si na jeho pozici udělal planetku Smile
Pejpr
Pejpr

Posts : 1
Join date : 2009-09-07

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  Jupp Thu Sep 17, 2009 12:57 pm

no možná měsíc... taky bych místo íček nasázel planety :-)
Jupp
Jupp
Admin

Posts : 33
Join date : 2009-08-27

https://vefe.forumotion.com

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  cosmosman Fri Sep 25, 2009 11:22 am

Pejpr wrote:Hoj, asi jsem slepej, ale nikde nemůžu najít za jakou dobu zmizí inaktivní hráč (šedej), rád bych si na jeho pozici udělal planetku Smile

Co si pamatuju z vesmíru 9, tak malý "ičko" je po týdnu neaktivity a velký "Ičko" měsíc? Řešim podobný problém, jsem rád že nejsem jedinej. Postupně se začnou uvolňovat dobré pozice.. mam jasno kam umisťovat další planety.
cosmosman
cosmosman

Posts : 11
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Kolonie Empty Re: Kolonie

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum