VeFe Vesmírná Federace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počet členů

4 posters

Go down

Počet členů Empty Počet členů

Post  M1K3 Thu Sep 10, 2009 11:38 pm

Ahoj, protože přibylo hodně neaktivních hráčů, napsal jsem na stránky, že přijmeme hráče z TOP 200. Pokud se někdo přihlásí, přijmu ho a místo něho někoho vyhodím (dlouho neaktivní stejně vyhodím, protože akorát brzdí alianci), takže počet členů budu držet kolem 50 - 55 členů.
M1K3
M1K3

Posts : 23
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Počet členů Empty Re: Počet členů

Post  Lord Winters Fri Sep 11, 2009 7:57 am

M1K3 wrote:Ahoj, protože přibylo hodně neaktivních hráčů, napsal jsem na stránky, že přijmeme hráče z TOP 200. Pokud se někdo přihlásí, přijmu ho a místo něho někoho vyhodím (dlouho neaktivní stejně vyhodím, protože akorát brzdí alianci), takže počet členů budu držet kolem 50 - 55 členů.

Souhlasím. Dobrá myšlenka.

Lord Winters

Posts : 12
Join date : 2009-09-05

Back to top Go down

Počet členů Empty Re: Počet členů

Post  EriXon Fri Sep 11, 2009 2:19 pm

Tiez mi napadlo, ze neskor by sme mali mat v aliancii aj urcite limity ohladom letky...aby sa zaistila akcieschopnost aliancie a aby kazdy hrac mal aku taku letku pre pripadne APP utoky.

EriXon

Posts : 8
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Počet členů Empty Úbytek členů

Post  asmodeon Mon Nov 09, 2009 11:32 am

Zdárek všichni, jak tak koukám na žebříčky, tak i když máme čím dál tím míň členů, tak se docela držíme. Ovšem začíná to být dle mně na hraně. Pokud příjdeme o další hráče (3-4), tak už to tak veselé nebude. Dost omezující se mi zdá podmíka do 200-stého místa v žebříčku. I hráči s umístěním tak do 1000-cého místa, si myslím by byli pro naši alianci prospěšní??? Nebylo by rozumné se nad tím zamyslet? Počet hráčů 50 je vyhovující, ale je nás už jen 39. Chtělo by s tím něco udělat.

Simon (1:221:4 - Dante´s Hell, Skupina B)
asmodeon
asmodeon

Posts : 3
Join date : 2009-09-06
Age : 48
Location : Radonice

Back to top Go down

Počet členů Empty Re: Počet členů

Post  Lord Winters Tue Nov 10, 2009 7:11 pm

asmodeon wrote:Zdárek všichni, jak tak koukám na žebříčky, tak i když máme čím dál tím míň členů, tak se docela držíme. Ovšem začíná to být dle mně na hraně. Pokud příjdeme o další hráče (3-4), tak už to tak veselé nebude. Dost omezující se mi zdá podmíka do 200-stého místa v žebříčku. I hráči s umístěním tak do 1000-cého místa, si myslím by byli pro naši alianci prospěšní??? Nebylo by rozumné se nad tím zamyslet? Počet hráčů 50 je vyhovující, ale je nás už jen 39. Chtělo by s tím něco udělat.

Simon (1:221:4 - Dante´s Hell, Skupina B)

Určitě. Souhlasím s asmodeon. TOP200 je na naši alianci příliš. Bohatě by stačilo TOP1000.

Lord Winters

Lord Winters

Posts : 12
Join date : 2009-09-05

Back to top Go down

Počet členů Empty Re: Počet členů

Post  M1K3 Tue Nov 10, 2009 7:43 pm

Ahoj, zkusím ještě udělat nějaký nábor top hráčů, a pak kdyžtak změním podmínky.
M1K3
M1K3

Posts : 23
Join date : 2009-08-27

Back to top Go down

Počet členů Empty Re: Počet členů

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum